Sınıflarımız

Düzenli olarak katılabileceğiniz sınıflarımızın yanı sıra size ekstra ferahlık sağlayacak ve son derece keyif alarak pratik yapabileceğiniz Konuşma Sınıflarımız var.

Öğretmenlerimiz eşliğinde yaptığımız konuşma sınıflarımızda hem sadece kendi seviyenizdeki arkadaşlarınızla beraber olacağınız hem de tüm seviyedeki arkadaşlarınızla katılabileceğiniz farklı alternatifler içeriyor.

  • Film Saati,
  • 5 Çayı Saati,
  • Oyun Saati,
  • Atölye Çalışmaları,
  • Kültür Zamanı gibi interaktif derslere katılıp eğlenirken, öğrenirken ve sosyalleşirken İngilizce konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kalıp ezberlemeyi bırakın ve İngilizceyi konuşmaya başlayın. Bir şeyi ancak pratik ederek öğrenebilirsiniz.

Dışarıda çok fazla İngilizce kursu ve programı var ama bu dersler beraberinde bazı temel sorunlar getiriyor. Pek çoğu sadece başlangıç seviyesi İngilizcesi veriyor ya da gerçek hayatta kullanmayacağınız kalıplar... Birçoğu gramer kurallarını ezberleterek kursta saatlerinizi geçirmenizi sağlıyor ama konuşma ve dinleme yetilerinizi pratik etmeniz için size fırsat tanımıyor. Ve sonunda sıkılıyorsunuz. Biliyorsunuz ki öğrendiğiniz şeylerin çoğunu kullanamayacaksınız ve bu sizin motivasyonunuzu azaltıyor. İhtiyacınız olan şey ilginç, eğlenceli ve heyecanlı İngilizce dersleri.

Ve şimdi iyi haberi sizlerle paylaşıyorum: Caddebostan English Academy’de İngilizcede uzmanlaşmanın en verimli ve en keyifli yolu sizleri bekliyor.