Konuşma sınıfları

İngilizce dünyada en çok konuşulan dildir. Yaklaşık 320 milyon kişinin ana dili olmakla beraber 200 milyon kadar insan İngilizceyi 2. ana dili olarak kullanıyor. Dil bilmek yeterli değildir; dil konuşmak önemlidir. Biz İngilizce konuşturmaya odaklanmış bir kurumuz. Bu global dili konuşturabilmek adına sizler için özel programlar hazırladık.

Terzi işi diye adlandırdığımız programlarımızda kademeli olarak ilerliyoruz.
Öğrencilerimizin temel dil yetilerini ve öğrenme şekillerini göz önünde tutarak çalışıyoruz.
Akıcılığı yok eden ve konuşmayı engelleyen tüm tıkalı alanlara dokunuyoruz ve bu alanları açarak dili kolaylıkla konuşabilmeniz için adım adım ilerliyoruz.

Her kurs ilk kurdan sonra ya da belirli bir ders saati geçtikten sonra İngilizce konuşmayı vadeder. Ancak önemli olan ne kadar sürede değil nasıl İngilizce konuştuğunuzdur. Çünkü dile tamamen hakim olmak ve akıcı konuşmak kısa sürede olacak bir iş değildir.

Düzenli olarak katılabileceğiniz Konuşma Sınıflarımızın yanı sıra size ekstra ferahlık sağlayacak ve son derece keyif alarak pratik yapabileceğiniz ek Konuşma Sınıflarımız var. Öğretmenlerimiz eşliğinde yaptığımız Konuşma Sınıfları hem sadece kendi seviyenizdeki arkadaşlarınızla beraber olacağınız hem de tüm seviyedeki arkadaşlarınızla katılabileceğiniz farklı alternatifler içeriyor.

  • Film Saati
  • 5 Çayı Saati
  • Oyun Saati
  • Atölye Çalışmaları
  • Kültür Zamanı gibi interaktif derslere katılıp eğlenirken, öğrenirken ve sosyalleşirken İngilizce konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kalıp ezberlemeyi bırakın ve İngilizceyi kullanmaya başlayın. Bir şeyi ancak pratik ederek öğrenebilirsiniz.

Dışarıda çok fazla İngilizce kursu ve programı var ama bu dersler beraberinde bazı temel sorunlar getiriyor. Pekçoğu sadece başlangıç seviyesi İngilizcesi veriyor ya da gerçek hayatta kullanmayacağınız kalıplar... Birçoğu gramer kurallarını ezberleterek kursta saatlerinizi geçirmenizi sağlıyor ama konuşma ve dinleme yetilerinizi pratik etmeniz için size fırsat tanımıyor. Ve sonunda sıkılıyorsunuz. Biliyorsunuz ki öğrendiğiniz şeylerin çoğunu kullanamayacaksınız ve bu sizin motivasyonunuzu azaltıyor. İhtiyacınız olan şey ilginç, eğlenceli ve heyecanlı İngilizce dersleri. Ve şimdi iyi haberi sizlerle paylaşıyorum: Caddebostan English Academy’de İngilizcede uzmanlaşmanın en verimli ve en keyifli yolu sizleri bekliyor.