Hakkımızda

Merhaba!

Caddebostan English Academy’e hoş geldiniz! Bizimle geçireceğiniz zaman süresince faydalı ve keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlamak için bizler buradayız! Size yardımcı olmak bizi mutlu ediyor.

Caddebostan English Academy olarak biz kurumumuzu koltuklarımızdan yönetmek yerine kendi deneyimlerimizi ve çabamızı siz güzide öğrencilerimizle paylaşmak ve sizlere en kaliteli İngilizce konuşma deneyimini sunmak üzere bizzat eğitimlerde yer alıyoruz ve her aşamanızı takip ediyor, sizlerle bu yolda omuz omuza ilerliyoruz.

Öncelikli amacımız aklınızdan “Anlıyorum ama konuşamıyorum” cümlesini silmek. Yıllardır süregelen kalıplaşmış klasik eğitimden sıyrılarak direkt hedefe yönelik niş bir deneyim sunuyoruz. Sıkıcı sınıf ortamından uzak, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, sizler için özel tasarlanmış eğlenceli ve konforlu sınıflarımızda keyifle İngilizce konuşuyoruz. Hangi yaşta olursanız olun İngilizce konuşabileceğinizi aramıza katıldığınızda göreceksiniz. Gelin tanışalım!.

Yenilikçi ve yaratıcı öğrenme tasarımı, öğretim sistemi, kişisel gelişim ve kültürlerarası anlayışta yüksek standartlar koyarak Türkiye'nin önde gelen dil okulu olmak.

Size hayatınızı değiştirecek bir deneyim sunmak için sabırsızlanıyoruz!

Siz değerli öğrencilerimizin kültürler arası atmosferde akıcı ve verimli şekilde iletişim kurabilmesi; aktif ve öğrenci merkezli sınıflarımızda dil ve iletişim becerilerinizi geliştirebilmesi için yardım etmek ve bunu yaparken yüksek standartlarımızla memnuniyet seviyenizi en üstte tutmak .

Hangi yaşta olursa olsun bütün öğrencilerimizi İngilizce konuşturuyoruz!

• Size en yüksek standartları sunmayı amaçlıyoruz, her zaman değişime ve gelişime açığız.
• Yaptığımız her şeyin temelinde iyi iletişim kurmak yer alıyor.
• Biz bir ekibiz; beraber çalışmayı ve öğrenmeyi seviyoruz.
• İletişimlerimizde etik, dürüst ve adiliz.